• Gourmet


Objavil som ďalšiu veľmi zaujímavú stránku na ktorej sa opäť všetko točí okolo varenia, jedla a jeho prípravy. Je tu plno video-návodov na spracovanie, porcovanie rôznych druhov mäsa. Video-recepty sú tu zastúpené v hojnom množstve. Tak isto si tu prídu na svoje aj priaznivci nápojov.
LeGourmet.TV je primárne producent, vydavateľ gastro-videa pre koncových zákazníkov, ale to predsa nie je na škodu. Naozaj sa na ich stránke dajú nájsť skvelé rady a o receptoch, už ani nehovorím. Odborníci, ale aj gurmáni amatéri Vám tu ukážu krok za krokom ako na to. Nájdete tu taktiež rozhovory a recenzie rôznych "mestských menu" od Islandu až po Hongkong. A aby som nezabudol videa sú aj HD kvalite. Ponúkam dve videá na ukážku. Rozhodne to stojí za Vašu návštevu.Prikladám ešte video-návod na naporcovanie kurčaťa.


zdroj: LeGourmet.TV

Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011