• Tip na vianočný darčekBlížia sa Vianoce a určite všetci rozmýšľame čo kúpime priateľom. Tak som sa túlal a objavil nejaké gurmánske tipy pod stromček. Niektoré sú na pousmiatie a jednému z nich by som sa potešiť aj ja.
Áno je to ten kávovar. Lepšie "Dolce Gusto", no jednoducho BUGATTI DIVA

Kombinácia lyžice a váhy. Super pomocník do kuchyne na presné meranie bez toho aby sme museli vyťahovať váhu zo skrinky. Hodí sa na presné namiešanie koreniacej zmesi.

Cena: $24.99
Obchod: thinkgeek.comGrilovacie kliešte s meraním teploty mäsa. Tento pomocník na grilovanie má v sebe 7 režimov na rôzne druhy mäsa, plus alarm aby ste nejedli nedopečené mäso a neriskovali tým zdravotné problémy.


Cena: $39.98
Obchod: taylorgifts.com


Krájač, alebo oddeľovač na koláče. Vaše koláče budú vždy perfektne oddelené a rovnaké.


Cena: $19.98
Obchod: taylorgifts.com


Chránič na prsty pri krájaní zeleniny. A Vaše prsty ostanú celé.Cena: $5.98
Obchod: taylorgifts.com


Bugatti Black Vera, no proste dizajnový kúsok. Táto nerezová rýchlovarná konvica má pekné, unikátne dotykové  ovládanie na rukoväti. Dokáže Vám zohriať, ale aj udržiavať, na Vami požadovanú teplotu od 45 do 100 stupňov. Má samozrejme aj funkciu časovača, ideálne na čaj presne o piatej!

Cena: $300
Obchod: wheredidyoubuythat.com


Bugatti Diva 15-Bar Pump Espresso Machines. Ako by som to povedal, lepšie "Dolce Gusto". Tento krásny, taliansky stroj má v sebe množstvo kvalít. Je to dizajn sám o sebe a pripravuje vraj dokonalú kávu.

Cena: $1,299.99
Obchod: Amazon.com


Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011