• Predstavenie blogu - Recepty z Indie

 Dostal som na email upozornenie, nech si pozriem blog Recepty z Indie. Samozrejme že ma táto informácia upútala a hneď som tam nahliadol. Autorkou blogu je Michaela, ktorá tu momentálne žije a popri tom získava informácie, skúsenosti aj z oblasti ich gastronómie. Recepty ktoré publikuje na svojom blogu /vlastne dvoch/, lebo je rozdelený do dvoch častí I.a II., sú veľmi zaujímavé a pre našinca určite hodné vyskúšania. Mňa tam zopár receptov ihneď oslovilo a to som len letmo prebehol po blogu Recepty z Indie.Každopádne veľmi zaujímavé čítanie. Na prípravu týchto exotických receptov našťastie v dnešnej dobe už nie je problém kúpiť suroviny, koreniny ako napríklad Garam masala. Som rád, že som bol na tento blog upozornený. A určite tu načerpám mnoho inšpirácie! Takže, vrelo odporúčam.

P.S. Pokiaľ máte svoj "food blog" a chceli by ste sa tu u mňa predstaviť, tak mi napíšte na email.
Ako ste už iste postrehli, tento blog nie je len o mojej "receptovej tvorbe", ale sú tu aj rôzne videá, články ktoré ma nejakým spôsob zaujali. A tak isto tu veľmi rád predstavujem aj rôzne Vaše  "food blogy". Prezentujte sa!

Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011