• Šunková pizzaKupujete v supermarketoch a hypermarketoch mrazenú pizzu, napríklad šunkovú? Nerobte to, hovorí Roman Vaněk - Peklo na talíři. Pozrite si video v článku a uvidíte za čo platíte!Mimochodom a kto je vlastne Roman Vaněk? Človek ktorý absolvoval gastronomické stáže doma aj v cudzine. Pred pár rokmi založil Pražský kulinársky inštitút. Je spoluautorom niekoľkých kuchárskych kníh, autorom odborných kuchárských DVD. Napísal nespočet článkov týkajúcich sa gastronómie.

Ale späť k mrazenej pizze. Viete koľko obsahuje skutočnej šunky? V priemere 1 gram. Dobré nie. No darmo, ľudia nečítajú čo obsahuje. A tak to vyzerá, že by asi mali začať. Čo myslíte?To na čo sa pozeráte keď hľadíte na mrazenú šunkovú pizzu je len "výrobný salám", najpodradnejší salám z hydinových separátorov. Každopádne pozrite si to video a sami uvidíte!Pokiaľ sa vám video nenačítalo kliknite sem.
No a ešte jedno video o výrobnom saláme, tiež veľmi zaujímavé :-)

Pokiaľ sa vám video nenačítalo kliknite sem.


Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011