• dTest - aplikácia - éčkaSpotrebiteľský časopis dTest pozná asi väčšina z nás, pre tých čo dTest nepoznajú, malé info.

Je to nezisková organizácia (založená v roku 1992). Testujú výrobky, zaoberajú sa právami spotrebiteľa, atď... a vydávajú časopis.

dTest je mesačník, ktorý uverejňuje aj potravinárske (ale nielen tie) výsledky testov výrobkov, ktoré bežne kupujeme a samozrejme následne konzumujeme.
Upozorňuje nás na výrobky ktoré môžu byť pre naše zdravie dokonca aj nebezpečné. Keď má spotrebiteľ dostatočné množstvo informácií vie zhodnotiť ktoré výrobky sú hodné jeho ťažko zarobených peňazí a ktorým sa bude lepšie asi vyhnúť. Svojim testom už podrobili mnoho výrobkov a ukazuje sa, že pravda o kvalite je niekde úplne inde ako sa hovorí v reklame. Ale to asi všetci vieme :-)

Časopis dTest si môžete predplatiť a budete ho dostávať mesačne s množstvom kompletných testov výrobkov a samozrejme bez reklám.

Na to nadväzuje aj  ich aplikácia. Pokiaľ máte toto predplatné tak ju môžete plnohodnotne využívať. Aplikáciu dTest využijete aj keď toto predplatné nemáte. Je vaším praktickým pomocníkom pri výbere tovaru a nákupoch a pomáha tiež pri spotrebiteľských problémoch.
Funkcie:

- Katalóg éčok (potravinových aditív)
- Rýchla spotrebiteľská poradňa
- Vyhľadanie a porovnanie výsledkov testov výrobkov (ručne alebo cez čítačku čiarových kódov)
- Nákupný sprievodca
- Databáza nebezpečných výrobkov a rozpoznanie nebezpečných výrobkov cez čiarový kódAplikácia je k dispozícii zadarmo.  A ako som spomínal pre predplatiteľov je k dispozícií aj kompletný prístup k testom uverejnených v tejto aplikácií.
Výber z recenzií na Google Play:

- "dTest je jeden z mala objektívnych časopisov s podrobnými testami výrobkov  táto appka je skvelým      mobilným pomocníkom..."
- "Výsledky testov, nebezpečné výrobky, ečka sú vždy po ruke. Predplatné vôbec neľutujem."
- "Skvelé"
- "Je to úplne na prd aplikácia, lebo za 80 % testov treba platiť. Takže asi tak ..."

Za vyskúšanie to určite stojí a tu sú odkazy na stiahnutie.
A nezabudnite nájdete ma aj na +iGurman.com 


Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011