• Nová služba "Dajme Jedlo"


Všimli ste si? Spustil sa nový portál (služba) DajmeJedlo.sk Tento nový projekt je veľmi dobre prepracovaný systém objednávok jedla online. Na jednom mieste máte ponuku viacerých reštaurácií na objednanie obedu, večere a nebodaj aj raňajok rovno do pohodlia vášho domova (momentálne 68 reštaurácií po celej SR). To znamená, že keď vonku prší, alebo nestíhate doma či v zamestnaní môžete si tu objednať rýchle, ale aj kvalitné jedlo. A prečo som sa rozhodol vyskúšať objednávať práve cez túto službu?Na stránke majú vypísaných niekoľko pilierov, ktoré ma zaujali:

Garancia spokojnosti

Boli ste nespokojní? Dajte nám vedieť a my Vám vrátime zaplatenú čiastku späť.
(toto je veľmi zaujímavá a odvážna ponuka)

Široký výber

V ponuke je množstvo kuchýň na vyskúšanie
- no hneď v prvej objednávke som skúsil Falafel
(sú malé vegetariánske fašírky pripravené z cíceru)

Vernostný program


Za každú zaplatenú objednávku dostávate kredity, ktoré môžete využiť na zníženie výslednej (prípadne celej) sumy objednávky jedla. Tak isto dostanete kredity aj za vašu prvú objednávku. Čím viac objednávate, tým viac kreditov získavate. Objednávajte pre kolegov :-) Tých výhod je veľa a vernostný program naozaj funguje, veď si to pozrite tu.

Hodnotenie Reštaurácie 
Veľmi, veľmi dôležité. Ak vidíte že niekto bol s pokrmom spokojný, o to jednoduchší a zároveň istejší je váš výber odkiaľ si objednám a kde miniem svoje peniaze. A navyše zariadenia, u ktorých budú opakovane prevažovať negatívne hodnotenia budú vyradené z ponuky. Tak hodnoťte nech vieme kde sa dobre varí!


Pokiaľ hodnotíte, treba si uvedomiť v akej cenovej kategórií hodnotíte. 
Za 3,5 eura špičkový steak nebude :-)


Na ukážku moja objednávka:Celý proces objednávania bol jednoduchý a prebehol veľmi rýchlo. A samozrejme pri tejto objednávke som využil svoje kredity  a zaškrtol políčko "Uplatniť x-kreditov"  ( 25 kreditov = 1 euro)A aby som nezabudol kredity som si kúpil aj na "Zľavomate" viď foto. No nevyuži keď ponúkajú!
Každopádne celkovo sa mi celá táto služba veľmi páči a určite ju budem používať naďalej. Jednoduché, rýchle, prehľadné. Tak isto ma veľmi potešilo zobrazovanie času do zatvorenia prevádzky, užitočné!

K dispozícií bude aj mobilná aplikácia pre iOS aj Android. (už som si ju stiahol, ale pravdepodobne sa ešte upravuje, keď na stránke je napísané: Pripravujeme)

Už sa teším ako ochutnám aj iné kuchyne. Naozaj tá ponuka reštaurácií sa pekne rozširuje 
a nebude to len o "rýchlovkách" na zasýtenie ale aj "chuťovkách" pre vychutnávanie!


P.S. menej významné pripomienky:-)

-portál ponúka aj zaujímajú akciu "Veľmi šťastná hodinka" vyhlasovať ju budú len na ich facebookovej stránke. No hej ale ja Facebook nepoužívam! Skúste to rozšíriť aj na Google+

-potvrdenie objednávky príde aj na email, aj cez SMS (stačilo by len raz :-) ale pravdepodobne jedno je z portálu a jedno priamo z reštaurácie.

-každý víkend by mohla nejaká prevádzka ponúkať mimoriadnu akciu "víkendový dezertík v cene", 
prípadne v spolupráci s prevádzkami akcie "tématický oblastný víkend"

-možno by bolo fajn v profile užívateľa dať možnosť zadania viacerých adries doručenia a ja by som potom len v rozbalovacom menu klikol na adresu 1,2, alebo 3 a hotovo. Nemusel by som to vypisovať.

-zaujímavé by bolo zaviesť kategóriu "napríklad top3" -  "najviac objednávok spomedzi reštaurácií"

Nejak som sa rozpísal. Dlhé články nikto nečíta :-)


Tak nech sa páči vyskúšajte si DajmeJedlo.sk


Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011