• TV Paprika - mobilná kuchárka

A máme tu ďalšiu kulinársku aplikáciu "TV Paprika". Tento televízny kanál patrí medzi moje obľúbené. Keď som našiel túto aplikáciu v Google Play tak som sa potešil.

obrázky: Chello Central Europe


V popise aplikácie sa píše: na svoje si môžu prísť skúsení ale aj začínajúci kuchári. 
Hovorím si, niečo pre amatérskeho kuchára a gurmána :-)

A keď doma varíte s tabletom, prípadne telefónom, tak túto aplikáciu určite radi využijete. "TV Paprika" som stiahol a vyskúšal.

Nóóó, čo povedať keď televíznu stanicu mám rád a sledujem ju, je to nové. Zatiaľ vo verzií 1.0 a to je vidieť. Aplikácia pracuje na báze webového prehliadača, to zbadáte. Ale určite si nájdete recept ktorý vyskúšate a ďalšie, ako sľubujú, budú pribúdať. To bude fajn.


Recepty je možné zdieľať cez Facebook a email. Na Google+ zatiaľ nikto nemyslel, čo je veľká chyba! Taktiež je možné odoslať fotografiu pripraveného pokrmu, nech vidia aj ostatní ako ste pripravili daný recept práve Vy! Dobrou vecou je odoslanie zoznamu vybraného receptu do vášho nákupného vozíka, ale to býva už samozrejmosť u aplikácií podobného typu.

Pri jednotlivých receptoch sú aj videá postupu ale nie vždy sú k dispozícií, napíše len video sa nedá prehrať. Mimochodom robí to dosť často :-( Čo samozrejme zamrzí.


A pozor, videá idú cez stream takže keď ste offline, tak koláčik nebude. 
Podporované jazyky sú: maďarčina, čeština, rumunčina.
(na češtinu som musel ručne meniť)

Čo nakoniec? 

Samozrejme chválim počin dostať TV Paprika na Android zariadenia, len to chce ešte určitý čas a nejaký ten upgrade kým to bude na úrovni lepších kulinárskych aplikácií. Ale ako som povedal snaha sa vždy cení! A aplikácia je mladá :-)

 Pre iOS je už vyššia verzia aplikácie s o niečo lepšou funkčnosťou, ale stále tiež vo vývoji.

Stiahnuť a vyskúšať môžete tu:  GooglePlay  a AppStore


Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011