• Povianočná detoxikácia alebo návrat k zdravej straveEšte si pamätáte ako ste pre pár dňami počas Vianoc jedli majonézový šalát na kilá? Nebol to však len šalát, boli to taniere kapustnice, hordy koláčov a mnoho ďalších maškŕt našich sviatočných stolov.
No tak pamätáte si ešte na tie kopy jedla? Vy už možno nie, ale vaše telo si to dobre pamätá. Nemusíte sa báť, všetko Vám to vráti.Rok čo rok počas sviatkov dávate telu riadne zabrať. Vráti Vám to. V podobe cukrovky, rôznych chorôb srdca alebo dokonca rakoviny.

Ľudia si však uvedomujú, len fakty spojené s nadmernou hmotnosťou či obezitou. Tie najväčšie problémy nesprávneho stravovania sa však skrývajú pod povrchom.
Samozrejme poviete si: „veď jesť treba“. Áno, máte pravdu. Jesť treba, ale s mierou a vyváženú stravu.

Detoxikácia organizmu, je to čo by malo nasledovať po takomto období prejedania sa. Uvedomte si, ako ubližujete svojmu organizmu prejedaním sa.

Prečítajte si zaujímavé informácie o zdravej výžive na webe lahkechudnutie.sk a začnite žiť zdravo.


Komentár Gabriel:
Pokiaľ máte záujem odprezentovať Vašu stránku, blog, týkajúci sa gastronómie, alebo s tým súvisiace,  dajte mi vedieť. Určite sa každý gurmán poteší novým a zaujímavým informáciám. 
Share

Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011