Odporúčaný príspevok

Čokoládový koláč

Pri nedávnom sledovaní televízie a prepínaní programov som zachytil recept na čokoládový koláč. Už neviem či to bola TV Paprika, alebo nejaký iný TV kanál. Každopádne sa pani kuchárka tvárila blažene pri degustácií. Recept bol jednoduchý. A keďže moja dcéra, asi o tri dni na to, chcela upiecť niečo "sladké", hovorím si, že tento jednoduchý čokoládový koláč by bolo niečo pre ňu. Tak som si len sadol do kuchyne a začal diktovať. Samozrejme som musel spomínať ako to v tom recepte bolo, keďže to boli americké hmotnostného jednotky. A tak sme aj vážili, zapisovali, keby že náhodou ten koláč bude tak chutný ako bol prezentovaný. Musím povedať, bol úžasný! Určite ho budeme opakovane, počas roku, znovu piecť. Suroviny: 200 g čokolády na varenie 6 vajec 170 g kryštálového cukru 170 g hnedého cukru 190 g hladkej múky 125 g masla 100 ml smotana na šľahanie (33%) Postup: Klasickú, otváraciu, okrúhlu formu na pečenie si vymastíme maslom, aj steny. N

Kontakt - Pošlite mi recept

Napíšte mi!

Kto som?
Som len amatérsky "foodbloger", ktorý relaxuje pri varení. Vášnivý gurmán pripravil stránku pre známych a nejak sa to celé rozmohlo :-)


Pokiaľ by ste ma chceli kontaktovať ohľadom čohokoľvek čo Vás zaujíma, tak mi prosím smelo napíšte.

Máte skvelý recept o ktorý sa chcete podeliť s ostatnými, alebo chcete recept uchovať pre vašich rodinných príslušníkov a známych (online). Kľudne môžete urobiť aj tu. Tento blog bude fungovať ďalších 30-40 rokov a možno aj viac :-) Tak smelo do toho! Pošlite mi recept aj fotografiou na email!
Publikujeme ho!


Ak Vám "u mňa" chutilo, pošlite mi fotografiu pripraveného receptu!

Na zaslanie receptu stačí kliknúť len na môj email:
(nezabudnite pridať aj fotografiu receptu!)V prípade oznámenia nefunkčnosti odkazu alebo videa, pripomienky ku stránke, nejakého Vášho názoru a podobne ..., Ak sa Vám môj blog igurman.com páčil, tak si kľudne môžete umiestniť ikonku na Vašu stránku.

Veľmi ma poteší, ak ikonkou podporíte môj blogiGurman - Gabrielov foodblog


iGurman - Gabrielov foodblog

iGurman - Gabrielov foodblog


iGurman - Gabrielov foodblog
iRECEPTY
iRECEPTY


iGurman.com


Máte záujem prezentovať Váš výrobok?  Musí sa týkať gastronómie alebo musí byť určitá spojitosť s gastronómiou, napíšte mi a dohodneme zaslanie výrobku na zhodnotenie- prezentáciu a následne prípravy článku. Vopred upozorňujem, že v prezentácií - článku bude aj môj názor na výrobok / či už potravinový alebo nepotravinový/. Smelo do toho, určite sa dohodneme.

Pokiaľ by mal niekto záujem o prezentáciu svojich stránok, tak stačí poslať Váš zaujímavý, autentický a kompletný článok, najlepšie s fotografiami a ja Váš článok uverejním. Vítané sú všetky články týkajúce sa gastronómie a všetkého, čo sa týka gurmánov. Zverejníme tu článok s odkazom na Vašu stránku a menom autora. "Guest blogging"


Pokiaľ by ste mali záujem o reklamu na stránke pozri tuUrčite sa dohodneme.

Tak smelo do toho Gurmáni, prezentujte sa !
Pošlite Váš článok na zverejnenie.