Odporúčaný príspevok

Čokoládový koláč

ŠABLÓNY NA VYREZÁVANIE TEKVICE - PUMPKIN CARVING TEMPLATES 2.diel

Tento rok už posledný krát príspevok s označením Halloween. Máte už kúpenú tekvicu a pôjdete ju vyrezávať? Len tak? Najlepšie je pripraviť si najprv šablónu na papier a obkresliť ju na tekvicu, alebo nakreslíte na igelit a obtlačíte. Pokiaľ ste amatér a robíte to prvý raz, určite doporučujem vyrezávanie tekvice so šablónou. Pár som ich našiel. Chceli by ste aby vyzerali ako tieto? Nie je problém! Tieto šablóny sa dajú stiahnuť tu: family.go.com

Vyberiete si šablónu, kliknete "download the template here" stiahne sa to v PDF formáte a vytlačíte.

Ešte nejaké tekvicové šablóny nájdete aj tu!

A takto vyzerá vyrezaná tekvica podľa tejto šablóny v noci. Halloween môže začať!

strašidelné!!!

Aktualizácia po roku: Momentálne je "ŠABLÓNY NA VYREZÁVANIE TEKVICE" z minulého roka, naj navštevovanejší príspevok za posledných 7 dní, čím to asi bude :-) No nič, pridáme ešte nejaké tie šablóny, nech máte ešte väčší výber možností.

Pekné šablóny, nie? Stačí kliknúť na logo "Pumpkin Masters" a tam si ich môžete stiahnuť, je tam väčší výber šablón, ktoré sa Vám určite zapáčia a už môžu, vyrezané tekvice, strašiť u Vás v obývačke!!!

Ďalší bohatý výber, viď foto, nájdete aj na stránkach 
 je ich tam vyše 100. Určite si vyberiete.

Nevybrali ste si? Tak ešte cca 30 nájdete tu, daľšie tu, cca 50 tu a nakoniec ešte nejaké tu!
Dúfam, že som Vám aspoň trocha pomohol! A nezabudnite, pri stopke tekvice treba vyrezať otvor aby sa vám tam nepálila tekvica od sviečky! Veľa zdaru!

Translate