Odporúčaný príspevok

Čokoládový koláč

Pri nedávnom sledovaní televízie a prepínaní programov som zachytil recept na čokoládový koláč. Už neviem či to bola TV Paprika, alebo nejaký iný TV kanál. Každopádne sa pani kuchárka tvárila blažene pri degustácií. Recept bol jednoduchý. A keďže moja dcéra, asi o tri dni na to, chcela upiecť niečo "sladké", hovorím si, že tento jednoduchý čokoládový koláč by bolo niečo pre ňu. Tak som si len sadol do kuchyne a začal diktovať. Samozrejme som musel spomínať ako to v tom recepte bolo, keďže to boli americké hmotnostného jednotky. A tak sme aj vážili, zapisovali, keby že náhodou ten koláč bude tak chutný ako bol prezentovaný. Musím povedať, bol úžasný! Určite ho budeme opakovane, počas roku, znovu piecť. Suroviny: 200 g čokolády na varenie 6 vajec 170 g kryštálového cukru 170 g hnedého cukru 190 g hladkej múky 125 g masla 100 ml smotana na šľahanie (33%) Postup: Klasickú, otváraciu, okrúhlu formu na pečenie si vymastíme maslom, aj steny. N

Pre Váš webPre info: Denné zobrazenie stránok

Niektoré dni dosahuje návštevnosť, podľa Google Analytics, cez 6 tisíc zobrazení denne.Máte záujem reklamovať na stránke? Nech sa páči.
Uverejnenie článku, predstavenie webu/PR článok/ je v cene: 

ponúknite - ponuku pošlite rovno na email (dohodneme sa), prípadne Váš výrobok.

S jednou podmienkou, max. 1 odkaz na Váš web v článku, samozrejme s tým že predstavovaná stránka má niečo spoločné s gastronómiou.

(článok ostáva na blogu doživotne, tj. možno aj 30-40 rokov!)

 

Umiestnenie "banneru" /125x125/, prípadne iného, na stránke: 

ponúknite - ponuku pošlite rovno na email (dohodneme sa), nezabudnite uviesť aj počet mesiacov.

(prípadne Váš výrobok, tovar).

"Reklamný banner"  je momentálne voľný! 


Máte záujem prezentovať Váš výrobok?  Musí sa týkať gastronómie alebo musí byť určitá spojitosť s gastronómiou, napíšte mi a dohodneme zaslanie výrobku na zhodnotenie- prezentáciu a následne prípravy článku. Vopred upozorňujem, že v prezentácií - článku bude aj môj názor na výrobok / či už potravinový alebo nepotravinový/. 

(v prípade že článok píšem ja, samozrejme aj s odkazom na váš web, 
príklad tu TABLET V KUCHYNI , cena je 50€, prípadne váš výrobok!)Smelo do toho, určite sa dohodneme.


Teším sa na budúcu spoluprácu. Kontaktujte ma,

Gabriel