• Rýchla večera


Sem tam dostanem od čitateľov blogu iGurman.com nejaký ten recept, ktorý obľubujú. Vždy sa takémuto záujmu poteším a publikujem ho. Pred pár mesiacmi som takto dostal recept na email od pani menom Saša. Recept má výstižný názov "Rýchla večera". Je jednoduchý a rýchly.


Pripravuje sa z morčacej pečene, cibule, čerstvých byliniek a horčice. Nevyskúšal som ho ale hneď. Dal som si na čas. Po určitej dobe sa objavil komentár od jedného môjho obľúbeného bloggera - wabt , ktorý si ho pripravil a skonštatoval, že: "fakt je to dobrý recept."
To ma inšpirovalo na jeho skorú prípravu a následnú degustáciu. A neľutoval som.

Kedže pečienku mám rád a kombinácia s horčicou je zaujímavá, plus ružičkový kel ako príloha, nie je o čom. Recept bol naozaj veľmi rýchlo hotový. Bolo to skvelé. Môžem ho naozaj odporučiť. Vyskúšajte ho a určite sa k nemu radi vrátite. Kompletný recept na "Rýchla večera" nájdete tu.

GabrielRecepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011