• Jednoduchý losos - Video-recepty


Dostal som lososa. Nechcelo sa my nič zvláštne vymýšľať, tak som si našiel nejaký video-recept. Pozrel som si ich zopár a tento by som Vám chcel odporučiť. Príprava je bez problémov a hlavne rýchla. Čo je fajn.

Názov receptu je Simple Sautéed Salmon.


Mimo iných ingrediencií, potrebujete citrónovú trávu, ja som čerstvú nemal, na rýchlo som ju nezohnal. Nie vždy ju u nás v obchode majú. Tak som ju nahradil sušenou, nie je to ono, ale čo už. Pridal som ešte čerstvú cibuľku, nech je tam troška zelene. Príprava pokrmu sa vydarila a losos bol veľmi chutný.
Ako prílohu som použil jemne podusené špenátové listy. No proste skvelé. Recept je síce v angličtine ale pri video-receptoch to zvládne každý. Tak ešte raz, dobrú chuť.P.S. Pokiaľ nájdete nejaký zaujímavý video-recept tak pošlite link, trebárs aj do komentárov.


Recepty z mojej kuchyne fooddrink Kuchar len tak z pasie
Všetky práva vyhradené, vrátane loga. Šírenie obsahuje je možné s uvedením odkazu na môj blog. Akékoľvek iné šírenie obsahu týchto stránok bez súhlasu autora je zakázané. iGURMAN.com - Gabrielov "Food blog". Copyright © 2011