Odporúčaný príspevok

Čokoládový koláč

Kontakt


Dobrý deň.

Pokiaľ by ste ma chceli kontaktovať ohľadom čohokoľvek čo Vás zaujíma, tak mi prosím smelo napíšte. Ak sa Vám môj blog igurman.com páčil, tak si kľudne môžete umiestniť ikonku na Vašu stránku.

Máte skvelý recept o ktorý sa chcete podeliť s ostatnými, alebo chcete recept uchovať pre vašich rodinných príslušníkov a známych (online). Kľudne môžete urobiť aj tu. Tento blog bude fungovať ďalších 30-40 rokov a možno aj viac :-) Tak smelo do toho! Pošlite mi recept aj fotografiou na email!


Veľmi ma poteší, ak ikonkou podporíte môj blog
Pokiaľ by ste mali záujem o reklamu na stránke, pozri tu, tak tiež napíšte. Určite sa dohodneme.

Máte záujem prezentovať Váš výrobok?  Musí sa týkať gastronómie alebo musí byť určitá spojitosť s gastronómiou, napíšte mi a dohodneme zaslanie výrobku na zhodnotenie- prezentáciu a následne prípravy článku. Vopred upozorňujem, že v prezentácií - článku bude aj môj názor na výrobok / či už potravinový alebo nepotravinový/. Smelo do toho, určite sa dohodneme.

Pokiaľ by mal niekto záujem o prezentáciu svojich stránok, tak stačí poslať Váš zaujímavý a kompletný článok, aj s fotografiami, a ja Váš článok uverejním. Vítané sú všetky články týkajúce sa gastronómie a všetkého, čo sa týka gurmánov. Zverejníme tu článok s odkazom na Vašu stránku a menom autora. Tak smelo do toho Gurmáni, prezentujte sa !
Pošlite Váš článok na zverejnenie.
iGurman - Gabrielov foodblog


iGurman - Gabrielov foodblog


iGurman - Gabrielov foodblog


iGurman - Gabrielov foodblog
iRECEPTY
iRECEPTY


iGurman.com

Translate